Zbiorniki naziemne na wodę deszczową

Oferta naziemna zawiera kompletną ofertę zbiorników do zbierania, magazynowania i wykorzystywania wody deszczowej. W skład oferty wchodzą także zbieracze i filtry do wody deszczowej, których montaż na rurach spustowych umożliwia kierowanie wody deszczowej spływającej z dachu do zbiorników naziemnych. Całość uzupełniają węże połączeniowe, niezbędne w przypadku łączenia kilku zbiorników w szeregowy układ bateryjny.

W ofercie posiadamy:
  • zbiorniki naziemne dużych objętości dostępne w kilku wariantach i pojemnościach od 50 do 14300 litrów
  • dekoracyjne zbiorniki naziemne dostępne w kilkunastu wzorach i pojemnościach od 150 do 500 litrów

 

Zbiorniki wykonane są z przyjaznego dla środowiska, wytrzymałego i odpornego na promieniowanie UV polietylenu. Służą do magazynowania wody w okresie od wiosny do jesieni. Zbiorniki ustawia się bezpośrednio na utwardzonej, stabilnej powierzchni i montuje za pomocą zestawu połączeniowego ze zbieraczem wody lub filtrem montowanym na rurze spustowej. Gromadzenie wody deszczowej w zbiornikach umożliwia późniejsze jej wykorzystanie na przykład do podlewania ogrodu lub prac porządkowych wokół domu.

zbiorniki naziemne

Dekoracyjne zbiorniki na magazynowania wody deszczowej, które, ze względu na bardzo różnorodne wzornictwo, znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie, niezależnie od jego stylu.


Aby sprawdzić ceny oferty naziemnej kliknij poniższy link:

 

Cennik zbieraczy i filtrów

Cennik zbiorników naziemnych« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź